Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСереда, 29.01.2020, 17:22

...
Вітаємо Вас, на нашому сайті!
Меню сайту
Пошук

VI. ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ.

 

59. Фінансово-господарська діяльність школи здійснюється на основі її кошторису.

Джерелами формування кошторису школи закладу є:

  • кошти засновника;
  • кошти місцевого бюджету, що надходять у розмірі, передбаченими нормативами  загальної середньої освіти для забезпечення вивчення предметів в обсязі державних стандартів освіти;
  • кошти, отримані за надання платних послуг;
  • прибутки навчальновиробничих майстерень, підприємств, цехів, від здавання в оренду приміщень, споруд, обладнання;
  • кредити банків;
  • добровільні грошові внески і пожертвування підприємств, установ, організацій та окремих громадян, іноземних юридичних і фізичних осіб.

Для здійснення статутних повноважень школи може використовувати можливості комерційних банків, фірм, підприємств, організацій, добродійних фондів, асоціацій, профспілок тощо.

60. У школі утворюється фонд загальнообов’язкового навчання (фонд всеобучу), який формується з урахуванням матеріально-побутових потреб учнів за рахунок коштів засновників та бюджету в розмірі не менше 3% витрат на його поточне утримання, а також за рахунок коштів, отриманих з інших джерел.

Облік і витрачання коштів фонду загальнообов’язкового навчання проводиться школою у порядку, передбаченому для бюджетних коштів.

Контроль за правильним витрачанням коштів фонду здійснює: рада школи, органи державної виконавчої влади.

61. Порядок ведення бухгалтерського обліку в школі визначається чинним законодавством. За рішенням засновника закладу бухгалтерський облік ведеться через самостійну або централізовану бухгалтерію.

62. Школа має право користуватись коротко- і довготерміновими кредитами. Короткотерміновий кредит використовується школою для здійснення поточної діяльності. Довготерміновий кредит використовується для зміцнення матеріально-технічної та соціально-культурної бази з наступним погашенням кредиту за рахунок коштів закладу.

63. Школа має право придбати і орендувати необхідне їй обладнання та інші матеріальні ресурси, користуватися послугами будь-якого підприємства, установи, організації або фізичних осіб; фінансувати за рахунок власних коштів заходи, які сприяють поліпшенню соціально-побутових умов колективу; здавати в оренду майно, як що це не суперечить чинному законодавству.

64. Діловодство школи організовується відповідно до встановленого Міністерством освіти порядку.

Шкільна документація ведеться і зберігається відповідно до Типової Інструкції Міністерства освіти України. Звітність школи оформляється тільки відповідно до порядку, встановленого чинним законодавством.

Корисні посилання
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Наше опитування
Яку чарівну силу ви хотіли б мати?
Всього відповідей: 198
Форма входу