Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 19.08.2019, 19:03

...
Вітаємо Вас, на нашому сайті!
Меню сайту
Пошук

Щорічний звіт директора

ЗВІТ ПРО РОБОТУ ЗАКЛАДУ у 2017-2018 н.р.

В основі системи забезпечення якості роботи школи лежить партнерська співпраця всіх зацікавлених осіб: батьків, учнів, учителів, директора, адміністративно-господарського персоналу, представників місцевої громади. План роботи школи являє собою конкретну взаємозалежну програму дій педагогічного колективу, спрямовану на реалізацію концепції закладу освіти, провідною ідеєю якої є забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожного учня, сприяння фізичному, духовному, творчому розвитку дітей.

Організація навчально-виховного процесу сприяла забезпеченню готовності учнів до професійного саморозвитку та самовизначення в умовах системності до профільного та профільного навчання та впровадженню соціального проектування у школі, як важливого фактору розвитку учнівського самоврядування, самореалізації та саморозвитку особистості.

У 2017-2018 навчальному році робота школи була спрямована на виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», указів Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти України», «Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні», розпорядженнями Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, іншими актами законодавства в галузі освіти, реалізацію державних, регіональних та міських програм у галузі освіти, інших чинних законодавчих та нормативних документів.

МЗОШ № 46 здійснювала свою діяльність відповідно до статуту закладу.

Навчально-виховний процес відбувався в одну зміну. Мова навчання – українська.

На початок 2017-2018 навчального року в закладі, відповідно до затвердженої мережі класів, було відкрито 33 класи, з них

I – IV класів – 17 – 425 учнів

V – IХ класів – 14 – 384 учня

Х – ХІ класів – 2 – 41 учень.

Станом на 01 вересня 2017 – 2018 навчального року кількість учнів становила 850 учнів. Середня наповнюваність - 28,2 учня.

На кінець навчального року кількість учнів становить 843 учня в 1 – 11 класів.

Шкільна мережа

2017/2018

Кількість класів та учнів

33/850

Середня наповнюваність

28,2

Охоплення допрофільним і профільним навчанням

374 учні:

10-А, 11-А – універсальний профіль

Організація індивідуального навчання

8 учнів 1 – 4 класи – 2 учні

5 – 9 класи – 6 учнів

Класи для дітей із затримкою психічного розвитку

Підготовчий, 2-Г, 3-Г, 4-Г36 учнів

Класи інклюзивної освіти

6 – А клас – 20 учнів

Охоплено навчанням у 2017/ 2018 н.р. було 100% учнів. Для задоволення освітніх потреб учнів і їх батьків було відкрито класи ЗПР - підготовчий, 2-Г, 3-

Для забезпечення навчальної діяльності в школі обладнано:

 • бібліотека, читальна зала з підключеною мережею Інтернет;
 • два комп’ютерних класи з підключеною мережею Інтернет;
 • дві спортивні зали;
 • актова зала (на 150 місць);
 • їдальня (на 200 місць);
 • майстерні: слюсарня, столярня (частково обладнані інвентарем);
 • кабінет обслуговуючих видів праці (обладнаний інвентарем).

У навчальному закладі обладнано два комп’ютерних класи: в двох - по десять комп’ютерів для учнів та один для вчителя, та інтерактивний комплект (мультимедійна дошка, ноутбук, проектор). Забезпеченість комп’ютерною технікою в закладі задовільна.

Загальна кількість класів-кабінетів

Кількість навчальних кабінетів

Математика

Фізика

Хімія

Біологія

Історія

Географія

Українська мова і література

Зарубіжна літератури

Інформатика

Музика

Іноземна мова

Інших кабінетів

62

3

1

1

1

2

1

4

2

2

1

4

40

Проектна потужність – 1570 учнів.

Загальна площа всіх приміщень – 9551кв.м.

Стан збереження задовільний, будівля й приміщення в цілому відповідають державними санітарним нормам облаштування та утримання загальноосвітніх навчальних закладів.

Структура навчального року в закладі складена відповідно до рекомендацій Міністерства освіти та науки України, погоджена з Радою школи та педагогічною радою. Протягом навчального року дотримувався термін канікул, ДПА, ЗНО. Режим дня передбачав забезпечення виконання санітарно–гігієнічних норм (тривалість уроків, перерв, розклад уроків, спецкурсів, факультативних занять, гуртків), дотримання гранично–допустимого навантаження учнів та педпрацівників.

Навчально-виховний процес у 2017 – 2018 навчальному році проводився українською мовою. Державною мовою проводяться засідання педагогічних рад, збори колективу, виробничі наради, семінари, педагогічні читання, ведеться ділова документація. Вирішення питань щодо організації та проведення навчально–виховного процесу, господарсько–фінансової роботи, а також питань які стосуються окремих осіб (учнів, педагогів, інших працівників школи), викладаються у наказах, розпорядженнях, дорученнях.

У школі створено умови для самоосвітньої діяльності вчителів та учнів через використання періодичних педагогічних та суспільних видань.

У рамках предметних тижнів та декад проводилися конкурси ерудитів, знавців. Учні під керівництвом вчителів проводили дослідження за обраною тематикою. Було проведено захист науково дослідницьких робіт та проектів в квітні 2018 року.

В школі забезпечено виконання програм, створено електронну базу дослідницьких робіт в рамках роботи ШНТ "Ерудит», в школі працюють гуртки, факультативи, спецкурси. Організовано індивідуально-групові заняття з категорією здібних учнів.

В 2017/2018 н.р. учні школи посіли призові місця у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів:

Учнівські досягнення

з /п

Назва предмету

Вчитель

П.І учня-переможця

Результативність

1

Інформаційні технології

Світлинська Н.С.

Людвиченко Артур

ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

2

Біологія

Бондарева Н.В.

Хомич Софія

ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з біології

3

Біологія

Бондарева Н.В.

Герасим Катерина

ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з біології

4

Англійська мова

Копійка І.Л.

Євзікова Марія

ІІІ місце обласної учнівської олімпіади з англійської мови серед учнів 1-4 класів

Результативною була участь учнів школи в різноманітних  конкурсах

Виходячи з аналізу результативності навчально-виховного процесу у 2017-2018 навчальному році та з метою його подальшого вдосконалення визначити на 2018-2019 навчальний рік основні напрямки роботи:

 • Спрямувати роботу педагогічного колективу на підвищення якості результатів навчально-виховного процесу в умовах реалізації Концепції Нової української школи.
 • Забезпечити базову загальноосвітню підготовку учнів, що включає розвиток дитини як особистості, її нахилів, інтересів, здібностей, саморозвиток, самореалізацію з подальшим навчанням у вищих навчальних закладах.
 • Оновити зміст та технології навчання іноземних мов через перехід на єдиний науково-методичний комплекс викладання іноземних мов в 1-11-х класах.
 • Створити комфортні та безпечні умови навчання та перебування у школі всіх учасників навчально-виховного процесу.
 • Формувати імідж  школи, розвиток партнерських відносин між учасниками навчально-виховного процесу, між школою та її оточенням.
 • Формувати позитивну мотивацію навчання та вибору майбутньої професії.
 • Виховувати національно свідомого громадянина України.
 • Формувати життєві навички здорового способу життя.
 •  Розвивати матеріально-технічну базу школи, поповнення фонду бібліотеки навчально-наочними посібниками та художньою літературою.
 • Дотримуватися вимог законів України «Про охорону праці», «Про дорожній рух», «Про пожежну безпеку», Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально – виховного процесу в школі.
Корисні посилання
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Яку чарівну силу ви хотіли б мати?
Всього відповідей: 190
Форма входу