Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 19.08.2019, 19:16

...
Вітаємо Вас, на нашому сайті!
Меню сайту
Пошук

Про себе...


 

Я – Тельнова Світлана Анатоліївна.

Народилася у чарівному куточку півдні мальовничої України, живу і працюю в чудовому корабельному краї – місті Миколаєві. Моє життєве кредо: ХОЧУМОЖУ, БАЧУРОБЛЮ, НЕ ЗНАЮДІЗНАЮСЯ, НЕ МОЖУВЧУСЯ!

Я – надзвичайна оптимістка, й досі не перестаю мріяти, й вірю, що і в житті бувають казки. Дуже люблю дітей, сама маю трьох чудових синів. Вони – моя гордість. Я вчу їх, насамперед, бути порядними людьми: гідними, принциповими, вимогливими до себе й інших, відповідальними та милосердними.

 В 1981 році вступила до Вільнюського державного університету на філологічний  факультет, в 1987 році його закінчила.

Працювала піонерською вожатою, вчителем початкових класів, вчителем російської мови та зарубіжної літератури.

П'ять років виконувала обов'язки   заступника директора з виховної роботи.

З 2002 року – директор Миколаївської загальноосвітньої школи № 46.

З 2005 по 2011 роки очолювала ще одну школу - школу для дітей з особливими освітніми потребами.

Загальний педагогічний стаж – 30 років, на посаді директора – 16. Відмінник освіти України, маю педагогічне звання вчитель-методист, вчитель вищої категорії, учасник конкурсу «Вчитель року», лауреат Всеукраїського конкурсу «100 кращих керівників шкіл України», «Директор ХХІ століття».

Посада директор для мене – це поєднання трьох єдностей: психолог, менеджер, дипломат. Як психолог – намагаюся створити в закладі сприятливий морально-психологічний клімат, щоб всім до єдиного було затишно в стінах нашої школи. Як менеджер – оволоділа комп’ютером, працюю в мережі Інтернет, залучила до цієї роботи всіх членів своєї команди – заступників, завдяки чому вся робота з шкільною діловою документацією повністю комп’ютеризована. Як дипломат – заключила угоди з провідними ВНЗ міста Миколаєва – Національним університетом кораблебудування, Миколаївським національним університетом імені В.Сухомлинського, університетом розвитку людини «Україна», коледжем праву та бізнесу Полтавського державного університету, коледжем преси та телебачення. Тісно співпрацюю з депутатами міської ради, органами батьківського та учнівського самоврядування, навчальними закладами міста, соціальними службами, позашкільними навчальними закладами та установами.

Перефразуючи слова В.О. Сухомлинського, хочу сказати: «Серце віддаю школі». Це не просто слова, вони стали моїм життєвим гаслом. Й саме в тісного союзі вчителів, учнів, батьків бачу майбутнє школи, яка буде зорієнтована на духовний розвиток особистості школяра, підготовку його до творчої життєдіяльності, направлену на захист нашої національної ідеї та культури.  

                                             Світлана Тельнова 

Корисні посилання
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Яку чарівну силу ви хотіли б мати?
Всього відповідей: 190
Форма входу