Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 11.12.2018, 16:22

...
Вітаємо Вас, на нашому сайті!
Меню сайту
Пошук

СПИСОК УЧНІВ 1-х КЛАСІВ

1 - А клас

Вчитель: Свистунова Марія Олексіївна

  1.  Абунажме Юнус Маждійович
  2.  Бівзюк Аліна Олегівна
  3.  Бівзюк Заріна Олегівна
  4.  Богдан Лілія Володимирівна
  5.  Борейчук Микита Сергійович
  6.  Великоіваненко Нікіта Олександрович
  7.  Горбенко Марія Андріївна
  8.  Горбенко Олександра Андріївна
  9.  Горна Ксенія Леонідівна
  10.  Гуменний Сергій Андрійович
  11.  Гуторов Станіслав Сергійович
  12.  Данчишина Ганна Іванівна
  13.  Дмитрук Катерина Сергіївна
  14.  Земляника Євгенія Ігорівна
  15.  Зубков Святослав Русланович
  16.  Ковальчук Олександр Вадимович
  17.  Комарова Аліна Валеріївна
  18.  Коробков Дмитро Геннадійович
  19.  Кулаков Тимофій Андрійович
  20.  Моісейчев Максим Валерійович
  21.  Пацула Артур Едуардович
  22.  Пісна Марія Олексіївна
  23.  Поступальський Гліб Олександрович
  24.  Степаненко Марія Олександрівна
  25.  Ульянов Владислав Олександрович
  26.  Цимбал Тимофій Русланович
  27.  Чорна Марта Русланівна
  28.  Ярковець Михайло Олександрович

 1 - Б клас

Вчитель: Сєргєєва Анастасія Олександрівна

  1.  Беженуця Данило Романович
  2.  Браславський Даніл Олегович
  3.  Гарбар Гліб Олександрович
  4.  Дерев’янченко Микита Денисович
  5.  Ібаданова Аіша Мохсумівна
  6.  Іванович Єсенія Дмитріна
  7.  Каминін Артем Андрійович
  8.  Коломієць Едуард Олександрович
  9.  Кошевой Артем Олегович
  10. Кравченко Захар Євгенович
  11. Кравчук Дарина Олександрівна
  12. Кривда Владислав Юрійович
  13. Кривчик Каріна Олександрівна
  14.  Маліна Владислав Анатолійович
  15. Міллєр Аліна Юріївна
  16. Новосьолов Роман Іванович
  17. Овчиннікова Карина Євгенівна
  18. Окунь Серафима Євгенівна
  19. Павлов Аллан Аланович
  20.  Половинченко Єгенія Віталіївна
  21. Стружевська Дар’я Валеріївна
  22. Фалько Богдан Костянтинович
  23. Чапля Іван Віталійович
  24. Човпан Анастасія Віталіївна
  25. Шевченко Станіслав Артемович
  26. Шулін Платон Вадимович

1 - В клас

Вчитель: Басараб Світлана Анатоліївна

  1.  Арсеньєва Аліса Володимирівна
  2.  Асатрян Маргарита Акопівна
  3.  Балика Анастасія Юріївна
  4.  Бондар Богдан Вікторович
  5.  Гарбуз Андрій Вікторович
  6.  Гасанова Дар’я Аріфівна
  7.  Голуб Анастасія Сергіївна
  8.  Гураєвська Ангеліна Володимирівна
  9.  Дормашов Єгор Віталійович
  10.  Жуковська Милана Костянтинівна
  11. Іванцов Тимофій Сергійович
  12. Ковальчук Тетяна Миколаївна
  13. Король Яна Євгенівна
  14. Крекотень Руслан Олегович
  15. Малярчук Микита Денисович
  16. Миронова Єлизавета Віталіївна
  17. Музалев Денис Максимович
  18. Нагієва Айшадж Хояль кизи
  19. Пєсков Євген Олександрович
  20. Простяков Кірілл Олександрович
  21.  Савич Віктор Павлович
  22. Сидоренко Нікіта Сергійович
  23. Сухляк Михайло Сергійович
  24. Фросинюк Максим Сергійович
  25. Цуканов Сергій Володимирович
  26.  Шевченко Софія Тарасівна
  27. Якубович Олег Денисович

1-Г клас

Вчитель: Торопенко Наталія Олександрівна

  1.  Балдук Михайло Миколайович
  2.  Бондарчук Микита Артемович
  3.  Бражник Єгор Максимович
  4.  Гололобов Олександр Олександрович
  5.  Дудкін Гліб Сергійович
  6.  Євсюков Артем Артурович
  7.  Кім Денис Вікторович
  8.  Копиченко Мілана Іванівна
  9.  Котляренко Тимофій Олександрович
  10. Крамарчук Ілля Євгенійович
  11. Кріштопа Марія Юріївна
  12. Курач Сніжана Ігорівна
  13. Луков Олександр Вячеславович
  14. Нестерова Марія Іванівна
  15. Похилюк Тимофій Миколайович
  16. Рембич Роман Миколайович
  17. Римарева Кира Кирилівна
  18. Савченко Марія В’ячеславівна
  19. Селіна Кіра Олександрівна
  20. Сергєєв Віктор Сергійович
  21.  Сідень Єва Миколаївна
  22. Сулім Ілона Олексіївна
  23. Сухановський Ярослав Віталійович
  24. Чих Софія Артемівна
  25. Шевченко Єва Тимурівна
  26. Юрчук Олексій Юрійович
  27. Шаріпова Шахрізада Махсудівна

1 - Д клас

Вчитель: Томащук Неля Володимирівна

  1.  Глущенко Олександр Вікторович
  2.  Гумейко Софія Сергіївна
  3.  Давидова Вероніка Владленівна
  4.  Лисенко Андрій Олегович
  5.  Марков Матвій Сергійович
  6.  Панченко Владислав Андрійович
  7.  Попович Ілля Олександрович
  8.  Спарова Вероніка Русланівна
  9.  Форзан Олександр Андрійович
Корисні посилання
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Яку чарівну силу ви хотіли б мати?
Всього відповідей: 159
Форма входу